Radiohead ilk defa ayağımıza geliyor!

ajandakolik

Dünyanın en saygın müzik gruplarından Radiohead cephesinden güzel bir haber var. Var ama bizim gönlümüz instagramdan canlı konser vermelerinden yanaydı! 

Geçtiğimiz Ocak ayında “Radiohead Halk Kütüphanesi”ni açtıklarını duyuran müzik grubu Radiohead,  Radiohead.com üzerinden yayın yapan “Radiohead Halk Kütüphanesi”ndeki konser kayıtlarını YouTube’a taşıyor.

Bu gece 00:00’da yapılacak prömiyerde, ilk olarak grubun “Live From A Tent In Dublin” (Dublin’de Bir Çadırda, Ekim 2020) performansını izleyeceğiz. Bu şov, topluluğun en iyi albümlerinden biri olarak kabul edilen Kid A lansman konseri olarak da biliniyor.

Sosyal medya hesaplarından bu haberi hayranlarına duyuran efsane grup, karantinadan kaynaklanan kısıtlamalar hafifleyene veya şovları bitene kadar her hafta bir canlı konser paylaşacağını belirterek “Hangisi ilk olacak? Kimse bilmiyor” diye ekledi.

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sanat eve sığar: Ücretsiz erişime açılan gezi, müze, kütüphane web siteleri

“Hayat Eve Sığar” sloganıyla hayata geçirilen “Evde Kal” günlerinde her türlü bilgi ve kaynağa ulaşmak artık çok kolay. Bir yandan takipçiler, sevdikleri müzisyenlerin konserlerini sosyal medya hesaplarından canlı izleyip dinleyebiliyor bir yandan […]