Nur Yoldaş rock albümle geri döndü

ajandakolik


Sultan-ı Yegâh şarkısıyla 80’li yılların unutulmaz sesleri arasında yer alan Nur Yoldaş, rock şarkılarından oluşan sürpriz bir albüm “İz Bırakanlar, Vol.1” ile geri döndü. 

Yılın sürpriz albümlerinden biri kuşku yok ki Nur Yoldaş’a ait. 8 Mayıs’ta Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan “İz Bırakanlar, Vol.1” albümünde Yoldaş, her birimizin hayatında iz bırakmış 5 özel eseri kendine has yorumuyla yeniden seslendiriyor.

Emre Aydın’ın en sevilen hitlerinden “Hoşça Kal”, bir Cem Adrian klasiği “Ben Seni Çok Sevdim”, Mor ve Ötesi’nin yılların eskitemediği “Araf”ı; Şebnem Ferah’ın en özel parçalarından “Artık Kısa Cümleler Kuruyorum” ve Özlem Tekin’in unutulmaz şarkısı “Aşk Her Şeyi Affeder mi?” Yoldaş’ın o zarif, şen sesinde hayat buluyor.

Albümün ilk video klibi; Gökhan Palas & YüzdeYüz Film tarafından “Ben Seni Çok Sevdim”e çekildi. Klip çekimlerinin bir kısmı Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’ne ait Tophane-i Amire’nin tek kubbeli bölümünde özel izinle gerçekleştirildi. Diğer bölümü ise Ümraniye platolarında tamamlandı.

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İBB, "Yedi Kocalı Hürmüz" oyununu online yayınlıyor

Kültür Daire Başkanlığı Şehir Tiyatroları tarafından sahnelenen oyunları, dijital olarak yayınlanmaya devam diyor. Mayıs ayı boyunca her hafta pazar günleri İBB Şehir Tiyatroları’nın daha önce sahnelenmiş ve büyük beğeniyle izlenmiş oyunları […]