AjandaKolik Reklam

 

 

MELİKE ŞAHİN’İN MERHEM’İNDEN İLK TEKLİ GELDİ: “UYKUMUN BOYNUNU BÜKME”


Melike Şahin son üç yılda bir çok tekli yayınladı, milyonlarca kez dinlendi, Türkiye’nin dört bir yanında konserler verdi. Şimdi ilk albümüyle yepyeni bir hikaye anlatıyor.

“Tutuşmuş Beraber, Deli Kan, Geri Ver” gibi parçalarıyla tanıdığımız başarılı sanatçının uzun zamandır merakla beklenen ve Şubat ayında yayınlanacak ilk solo albümü Merhem’de yer alan “Uykumun Boynunu Bükme”, 22 Ocak’tan itibaren tüm dijital müzik servislerinde yayınlanmaya başladı.

Söz ve bestesi Melike Şahin’e, düzenlemesi ise Selda Bağcan’la çalışmalarından da tanıdığımız Boom Pam’in kurucusu Uri Brauner Kinrot’a ait. Sound’uyla Yeşilçam filmlerinin havasını estiren; “Nolur gitme” diyecek kadar hüzünlü, “Uykumun boynunu bükme” diyecek kadar naif sözleriyle can yakan parça, Melike Şahin’in güçlü vokalleriyle tamamlanıyor ve merakla beklenen ilk solo albümünden ipuçları taşıyor.

Parça Diva Bebe Records & Gülbaba Records etiketiyle yayınlandı. Sanatçının albüm vokal kayıt sürecinde çekilen görüntüleriyle hazırlanan ve yönetmenliğini Melih Kun’un üstlendiği klibini de buradna izleyebilirsiniz.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media