AjandaKolik Reklam

 

 

KARŞINIZDA “SIRITIK MAHALLESİ” VE SAKİNLERİ

Sanem Gençalp yazdı, Ege Karadayı da Gençalp’in hayallerine ortak olup kitabına illüstrasyonlarıyla renk verdi. Meav Yayıncılık’tan çok taze çıkan “Sırıtık Mahallesi”, oldukça komik bir hikaye! 

Sırıtık Mahallesi sakinleri sıradan bir güne sıradan bir merhaba derken mahallenin girişinde dört ayaklı bir silüet belirdi. Çok uzaktaki Sırıtık Yokuşu’nun başında beliren bu silüet yavaş yavaş, titreyerek ve yalpalayarak Sırıtık Mahallesi’ne doğru ilerliyordu. Peki ama neydi bu?

Bu kitapta, Sırıtık Mahallesi sakinlerinin bir köpekle beklenmedik bir anda buluşmasına tanık olacaksınız. Ama daha da önemlisi, aniden kesişiveren yaşamlara, sürprizlerle dolu hayatımızın inceliklerine ve sevginin karşı konulmaz gücüne gülümseyeceksiniz. Gülümsemek ne kelime; kahkahalar atacaksınız!

Sanem Gençalp
1985 yılında İstanbul’da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü bitirdi. Kadir Has Üniversitesi’nde Film ve Drama Bölümü’nde yüksek lisans yaptı. 2010 yılında kurdukları Tiyatro Lir bünyesinde birçok çocuk ve yetişkin oyunu yazıp yönetti. 2019’da Gazel’in annesi oldu. Birçok marka, kurum ve dijital platform için çocuk içerikleri yazıyor. Piyano çalmayı, sahilde yürümeyi, günün ilk saatlerini, yemek yapmayı, kızıyla delirmeyi ve hayvanları sevmeyi çok seviyor.

Ege Karadayı
1990’da Marmaris’te doğdu. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü’nden mezun oldu. İki yaşından beri çizim yapıyor. Çeşitli gazete ve dergilerde çalışmaları yayımlandı. Son zamanlarda ise çocuk kitaplarıyla haşır neşir. Yurtiçi ve yurtdışında karikatürleriyle ödüller alan çizer, aynı zamanda müzikle de profesyonel olarak ilgileniyor.
YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media