Film müzikleri, Maestro Donizetti Jazz Club sahnesinde

ajandakolik


Bu perşembe akşamı bir planınız yoksa ajandanıza not edin. Cazseverler için etkileyici bir konser Beyoğlu’nda ses veriyor.

Bir Cem Kaprol projesi olan “Other Standards: Soundtracks” 13 Şubat Perşembe akşamı saat 21.30’u gösterdiğinde Palazzo Donizetti Hotel’in altında yeni açılan caz mekanı Maestro Donizetti Jazz Club sahnesinde caz severlere etkileyici bir deneyim yaşatmak üzere dinleyicisiyle buluşuyor.

Piyanist Cem Kaprol, modern yaklaşımlı müziğinde kendi bestelerinin yanı sıra, dünya sinemasının lirik şarkıları ve birçok tanınmış film müziğini modern bir anlayışla yeniden yorumluyor.

Piyanonun başına Cem Kaprol’ün geçeceği Maestro Donizetti Jazz Club sahnesinde trumpette Efe Gazi, basta Anıl Deniz, davulda Burak Durman ve gitarda Efe Artun Yüksel, Kaprol’e eşlik ediyor. Farklı disiplinlerden gelen bu müzisyenlerin müzikal birikimleri, icra sırasında çok renkli ve özgün bir deneyim sunuyor.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Sen #İyiKalpliOl, gezegenimiz de iyi olsun!

Bu çağrıya kulak ver, sana sesleniyor! Öyle bir çağdayız ki nezaket kurallarının hiçe sayıldığı, takdir etmenin, teşekkürler demenin zor olduğu günlerden geçiyoruz. Bir diğer mağduriyetimiz de hiç kuşkusuz sosyal medyanın bizi çepeçevre sardığı bu dijital çağda siber zorbalık! İşte tam burada dur ve iyi kalpli cilt bakım markası Simple’ın sesine […]