Deer From Space grubuna özel kahve

Kahve üreticisi Roasthead Co.’dan rock grubu Deer From Space için özel olarak hazırlanmış kahveden bir yudum almaya ne dersiniz? Biz tattık, bizce siz de seveceksiniz! 

Deer From Space, 17 Ocak’ta çıkaracağı albümü “Escape”in çıkışından önce Nikaragua çekirdeklerinin özel olarak kavrulmasıyla oluşan kahvesini müzikseverlerin beğenisine sunuyor. Deer From Space kahvesi; internet üzerinde, kahve dükkanlarında ve grubun konserlerinde satışa çıkacak.

Deer From Space sadece kulakların pasını silmekle kalmıyor, bu sefer damaklarda da güzel bir tat bırakmak için çalışıyor. Bu arada gruptan biraz bahsedecke olursak “Escape” albümünde emeği geçenleri hızlıca sayalım…

Yaklaşık iki yıl süren şarkı ve kayıt sürecine katkı sağlayanlar kimler derseniz, Berzan Önen şarkıların sözlerini yazdı, Onat Kut bir buçuk yıl boyuncakayıt sürecini yönetti, Serkan Özgen gitar çaldı, Mehmet Engin davulda eşlik etti, Yağız Eyiişleyen de enaz kahve kadar çok beğendiğimiz albüm kapağını hazırladı.


Unutmadan albümün bir de sınırlı sayıda plağı olacak. Merakla beklediğimiz albüme az kaldı… Afiyetle kahvenizi içip afiyetle dinleyin dinleyin…

You don't have permission to register
Follow us on Social Media