Vestel Gururla Yerli Konserleri’nde Sena Şener, Zorlu PSM Studio’da

ajandakolik


Son dönem alternatif müziğin en güçlü isimlerinden Sena Şener, 12 Mart’ta Zorlu PSM Atlantis Yapım işbirliğiyle gerçekleştirilen Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında Zorlu PSM Studio’da müzikseverlerle buluşuyor. Biz orada olacağız, peki ya siz? 

 15 yaşında internette şarkılarını paylaşarak müzik serüvenine başladı. ‘Bak Bana’, ‘Ona’, ‘Sevmemeliyiz’, ‘Dostum Değil Uykular’ teklilerini yayımladı. Tüm şarkılarını kendi yazdığı ve düzenlediği Pasaj Müzik etiketli ilk albümü ‘İnsan Gelir İnsan Geçer’le bir süredir ipucular verdiği müzikal kişiliğini ortaya koydu. Kendi müziğindeki melankoliyi yorumladığı birçok İngilizce şarkıda da yansıtan Sena, Mahmut Orhan’la ‘Feel’, ‘Julius Abel’la Waiting On The Shore’ gibi kendi solo müzik yolculuğundan farklı çalışmalarda şarkı yazarı ve vokal olarak yer aldı.

Sena Şener’e konser performanslarında sahnede Ahmet Kamberoğlu (klavye), Saddler Samayoa (davul), Cihan Güvenç (bas gitar), Gökay Özvardar(elektro gitar) eşlik ediyor.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Göbeklitepe'nin maketi 1600 saatte hazırlandı

Hazırladığı mimari maketlerle dünya çapında ses getiren çalışmalara imza atan RJ Models, yapımı 1.600 saat süren Göbeklitepe’nin maketini Cannes’da gerçekleşecek MIPIM Fuarı’nda sergilemeye hazırlanıyor. […]