Radiohead’in solisti Thom Yorke evlendi

ajandakolik


Radiohead grubunun solisti Thom Yorke, üç yıldır birlikte olduğu oyuncu sevgilisi İtalyan Dajana Roncione ile dünyaevine girdi. Sosyal mesafe kurallarına göre gerçekleşen düğünde grubun üyeleri de hazır bulundu. 

Sicilya’dan bir evlilik mesajımız var hanımlar beyler! Türkiye’de bir konserini anca hayalimizde göreceğimiz çok sevgili müzik grubu Radiohead’in vokalisti Thom Yorke, 2017 yılından beri birlikte olduğu kız arkadaşı Dajana Roncione ile dün Sicilya’daki Bagheria kasabasındaki Villa Valguarnera’da evlendi. Dajana’yı nereden hatırlıyorum diyenlere, Thom Yorke’un 2019’daki solo albümü ANIMA için hazırladığı deneysel kısa filminde izlemiş olabileceğini söyleyelim.


Fotoğrafçı Greg Williams, düğünle ilgili instagramda kendi hesabında siyah beyaz fotoğraflar paylaştı.


Thom Yorke’un ilk evliliği 2015 yılında sonlanmıştı. 2016 yılında ise eski eşi Rachel Owen’ı kanserden kaybetti.  Şarkıcının Noah Yorke, Agnes Yorke isimli iki çocuğu var. 

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İDSO klasik müzik şöleni 2 Ekim'de başlıyor!

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası ( İDSO ), 2020– 2021 sezonunu açıyor.  İDSO DenizBank Konserleri 2020–2021 sezonunun açılış konseri, 2 Ekim 2020 Cuma akşamı saat […]