banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Mac DeMarco ile bir indie rock gecesi

Indie rock yıldızı Mac DeMarco, Salon İKSV’nin tek günlük festivali Birlikte Güzel: Gezgin Salon kapsamında 30 Kasım’da Volkswagen Arena’da.

Kanadalı şarkıcı, şarkı yazarı, prodüktör Mac DeMarco, dünyanın dört bir yanında tescillenmiş canlı performansıyla  dev Avrupa turnesinin final konserinde, Birlikte Güzel: Gezgin Salon kapsamında 30 Kasım’da Volkswagen Arena’da sahne almaya hazırlanıyor. Onu henüz keşfetmeyenlere müziğinin indie rock, lo-fi, saykedelik pop ve soft rock’tan unsurlar barındırğını söyleyebiliriz ancak müzik sahnesindeki meslektaşlarından keskin çizgilerle ayrılan müziğini kendisi “jizz jazz’’ olarak tanımlıyor.

Mac DeMarco konserinin hemen öncesinde ise Büyük Ev Ablukada ve Los Bitchos sahnede yer alacak gruplar olacak. Şarkıları, albümleri, konserleriyle yerli sahnenin en sevilen isimlerinden Büyük Ev Ablukada saat 20.30, Serra Petale önderliğinde kurulan, dünyanın dört bir yanından üyelere sahip Türk saykedelik rock ezgili indie rock grubu Los Bitchos ise saat 19.00’da sahne alacak.

You don't have permission to register
Follow us on Social Media