‘Kürşat Başar’la Yemekli Sohbetler’de masada yerinizi ayırtın

ajandakolik


Kürşat Başar’ın yemekli sohbetlerini bilenleriniz bilir. Eskiden televizyonda izler, o sohbet ortamının sıcaklığıyla orada olmayı arzı ederdik. Eğer siz de bizim gibi buna öykünenlerdenseniz o zaman sizi İstanbul Zorlu’daki Zanzibar’a alalım. 21 Şubat’tan itibaren Perşembe Akşamları ‘K
ürşat Başar’la Yemekli Sohbetler’ başlıyor.

Gazeteci, Yazar Kürşat Başar, uzun yıllar televizyonda yaptığı ‘Kürşat Başar’la’ adlı sofra sohbetlerini bu kez kendi özel sofrasında, 21 Şubat’tan iibaren perşembe akşamları Zanzibar Zorlu’dagerçekleştirecek. Yüzlerce ünlünün katıldığı ‘Kürşat Başar’la Yemekli Sohbetlere’ bu kez isteyenler konuk olarak katılacak.

Sınırlı sayıda konukla yapılan sohbetlerde aşktan, müzikten, edebiyattan, aslında hayata dair herşeyden konuşulacak. Yemeğin misafirleri Kürşat Başar’la sıcak bir ev ortamında sohbet edecek ve özel hazırlanmış bir menü eşliğinde herkes kendi hikayelerini anlatacak, hepbirlikte sohbet edecekler.

Birbirini tanımayan insanların biraraya geldiği bu özel masada her keresinde farklı öyküler, farklı keyifler yaşanacakve elbette güzel dostluklar kurulacak.

Sınırlı sayıda misafir kabul edileceği sebebi ile rezervasyon yaptırmanız gerekiyor Kürşat Başar’la Yemekli Sohbetler 19.30 da başlayacak.

Next Post

Netflix bu ne hız! Organize İşler Sazan Sarmalı yayında...

Sinemalarda geçtiğimiz hafta vizyona giren Organize İşler Sazan Sarmalı, bugünden itibaren Netflix’te. Şaşırtıyorsun Netflix, haberin olsun! Bu ne hız! Türkiye dahil, ABD’den İngiltere’ye, Kanada’dan Danimarka’ya, 190’dan fazla ülkedeki izleyiciler, İstanbul’un altını üstüne getiren üçkağıtçı Asım Noyan ve çetesinin maceralarına tanıklık edecek. Yılmaz Erdoğan imzası taşıyan Organize İşler Sazan Sarmalı’nın kadrosunda Yılmaz Erdoğan, […]

Bizi takip edin