Kenan Doğulu’dan hepimize moral şarkısı: “Bizimdir”

ajandakolik

Tüm dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu zor zamanları sabırla ve uzaktan da olsa birbirimizle kurduğumuz sevgi bağlarıyla aşacağımıza inanan Kenan Doğulu, klibinde sanat dünyasından ünlü isimlerle bir araya geldiği yeni şarkısı ‘Bizimdir’ ile tüm Türk halkına moral desteği verdi.

Beren Saat

Ceylan Ertem’den Beren Saat’e, Can Bonomo’dan Yılmaz Erdoğan’a pek çok tanıdık yüzün yer aldığı klip de şarkının sözleri kadar dikkat çekici.

Yılmaz Erdoğan

Kenan Doğulu ve Bora Uzer’in yıllardır sürdürdüğü müzikal iş birliklerinin bir yenisi olan “Bizimdir”in sözü Kenan Doğulu’ya, bestesi ve düzenlemesi ise Bora Uzer’e ait. Şarkıda kopuz ve perdesiz gitarda Erkan Oğur, rhodes piyanoda Anıl Tuncer yer alıyor.

Gonca Vuslateri

Kenan Doğulu’nun ilk kez 15 Ekim 2019 Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’ndaki konserinde seslendirdiği “Bizimdir” bir single olarak karşımızda…  Yaşadığımız zor zamanlara dikkat çekerek bu zorlukların ancak birlikte aşılacağı mesajını barındıran şarkı,  Doğulu Prodüksiyon ve DMC işbirliğiyle bugün itibariyle tüm dijital platformlarda yayına çıkıyor.

Demet Akbağ

Klibe gelince…  Fotoğraf sanatçısı Candaş Arın’ın yönetmenliğinde yaklaşık üç ay süren klip çekiminde; Beren Saat, Uğur Yucel, Işıl Yücesoy, Demet Akbağ, Yılmaz Erdoğan, Ezgi Mola, Belçim Bilgin, Engin Öztürk, Gonca Vuslateri, Emre Karayel, Kaan Çakır, Selim Bayraktar, İpek Erdem gibi oyuncuların yanı sıra Sıla, Sertab Erener, Can Bonomo, Gökhan Türkmen, Ceylan Ertem, Erkan Oğur, Evrencan Gündüz, Kalben, İzzet Öz, Melis Fis, Nino Varon, Simge Sağın’ın da aralarında bulunduğu müzik dünyasından isimler de yer alıyor.


KENAN DOĞULU’DAN MESAJ VAR: 

“Hayatımız boyunca yaşadığımız en zorlu dönemlerden birine şahitlik ediyoruz. Belki de ilk kez tüm dünya ortak bir kaderi paylaşıyor. Tüm insanlık olarak aynı gezegeni paylaştığımızı, aynı havayı soluduğumuzu belki ilk kez bu kadar iyi anlıyoruz, empati kurmaya çalışıyoruz ve katkıda bulunmak istiyoruz. Ben de bu dönemde biraz moral verebilmek, yalnız olmadığımızı hissetmek, bu mücadelede hep birlikte olduğumuzu hatırlatabilmek adına bir süre önce yaptığım ‘Bizimdir’ şarkımı paylaşmak istedim. Bu paylaşımda benimle aynı hisleri yaşayan dostlarıma çok teşekkür ederim. İnanıyorum ki bu zorlu günleri hep birlikte, sabır, sevgi, anlayış, empati ve özenle atlatacağız. Müzikle, sanatla hayata tutunacağız, renk katacağız.”

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ersin Kurt yazdı: Kemal Uluer'i anmak...

Bu dünyadan Kemal Uluer adında ressam bir adam geçti. Bize güçlü olmayı ve kararlarımızın arkasında ısrarla durmayı öğreterek… 2002 yılında YKY’den çıkan”Başucumda Hayat – […]