‘Kadın Gözüyle Hayattan Kareler’ fotoğraf yarışmasının birincisi ‘Sisler Arasında’

ajandakolik


‘Kadın Gözüyle Hayattan Kareler’ fotoğraf sergisi İstanbul Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nde fotoğrafseverlerle buluşuyor

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından bu yıl 13’üncüsü düzenlenen ve Türkiye’nin kadınlara özel ilk ve tek fotoğraf yarışması olan ‘Kadın Gözüyle Hayattan Kareler’ fotoğraf yarışmasında dereceye girenler İstanbul Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen törenle ödüllerini aldı.


Birinciliği ‘Sisler Arasında’ adlı fotoğrafıyla Zehra Çöplü, ikinciliği ‘Sevgi’ adlı fotoğrafıyla Gülten Ünal’ın aldığı yarışmada sergilenmek üzere seçilen eserler, 2-30 Mayıs 2019 tarihleri arasında İstanbul Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nde fotoğrafseverlerle buluşacak.

2007 yılından bu yana 19 bini aşkın katılımcının, 75 binin üzerinde fotoğrafla katıldığı ve geleneksel hale gelen ‘Kadın Gözüyle Hayattan kareler’ fotoğraf yarışması; Türk kadınının sosyal, kültürel ve toplumsal gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyor.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Leyla Gencer ölüm yıldönümünde konserlerle anılıyor

20. yüzyılın en önemli sopranolarından birisi olarak tanınınan Leyla Gencer, ölümünün 11. Yılında Kadıköy Süreyya Operası’nda ve Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde anılıyor. Batı ülkelerinde […]