banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Hoş geldin Amazon Prıme!

Alternatif platformlar arayanları böyle alalım… 19 ülkede 150 milyon aboneye ulaşan alışveriş ve eğlence ayrıcalıklarını tek çatı altında buluşturan üyelik servisi Amazon Prime şimdi Türkiye’de.

Amazon.com.tr müşterileri Prime hizmetine 30 günlük ücretsiz deneme süresinin ardından aylık 7,90 TL’ye abone olabilecek.

Amazon Prime, İstanbul, Bursa ve Kocaeli’de 50 TL ve üzeri alışverişlerde aynı gün, seçili şehirlerde ise ertesi gün teslimat hizmeti sunuyor. Ayrıca, Prime üyelerine özel fırsatlar, Prime Video ve Prime Gaming aboneliklerinin yanı sıra Prime Day indirimlerini ve çok daha fazlasını müşterileriyle buluşturuyor.

Hangi yapımlar var?

Amazon Prime’ın orijinal dizileri arasında Altın Küre ve Emmy ödüllü “The Marvelous Mrs. Maisel”, “The Boys”, “The Expanse”, “Goliath”, “Carnival Row” gibi yapımlar dikkat çekiyor.

Amazon Prime, oldukça zengin bir içerik seçkisine sahip olan Prime Video’yu barındırıyor. Amazon Prime Video’da “The Office”, “House M.D.”, “Seinfeld”, “Parks and Recreation”, “The X-Files”, “Prison Break”, “Heroes”, “Battlestar Galactica”, “Mad Men”, “Community”, “This Is Us”, “Downton Abbey”, “Buffy the Vampire Slayer” gibi yapımlar yer alıyor.

Etiketler:
YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media