Hoş geldin Amazon Prime!

ajandakolik

Alternatif platformlar arayanları böyle alalım… 19 ülkede 150 milyon aboneye ulaşan alışveriş ve eğlence ayrıcalıklarını tek çatı altında buluşturan üyelik servisi Amazon Prime şimdi Türkiye’de.

Amazon.com.tr müşterileri Prime hizmetine 30 günlük ücretsiz deneme süresinin ardından aylık 7,90 TL’ye abone olabilecek.

Amazon Prime, İstanbul, Bursa ve Kocaeli’de 50 TL ve üzeri alışverişlerde aynı gün, seçili şehirlerde ise ertesi gün teslimat hizmeti sunuyor. Ayrıca, Prime üyelerine özel fırsatlar, Prime Video ve Prime Gaming aboneliklerinin yanı sıra Prime Day indirimlerini ve çok daha fazlasını müşterileriyle buluşturuyor.

Hangi yapımlar var?

Amazon Prime’ın orijinal dizileri arasında Altın Küre ve Emmy ödüllü “The Marvelous Mrs. Maisel”, “The Boys”, “The Expanse”, “Goliath”, “Carnival Row” gibi yapımlar dikkat çekiyor.

Amazon Prime, oldukça zengin bir içerik seçkisine sahip olan Prime Video’yu barındırıyor. Amazon Prime Video’da “The Office”, “House M.D.”, “Seinfeld”, “Parks and Recreation”, “The X-Files”, “Prison Break”, “Heroes”, “Battlestar Galactica”, “Mad Men”, “Community”, “This Is Us”, “Downton Abbey”, “Buffy the Vampire Slayer” gibi yapımlar yer alıyor.

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Gökhan Erarslan yazdı: "Tiyatro ölüyor diye çığlık atanlara inat, bu sanat yaşamaya devam edecek"

Her ne kadar yasak kalksa da pandemi sürecinde tiyatrolar büyük çöküş yaşadı. Tiyatro emekçileri altından kalkamadıkları büyük zorluklarla karşılaştı.  Oyun yazarı- Yönetmen Gökhan Erarslan, […]