Emirgan Group bünyesinde yer alan La Boucherie, yeni sezonda misafirlerini yeni lezzetleri, şık sunumları ve keyifli müzik programları ile ağırlıyor.

İlk Dinner Theatre konsepti ile fark yaratan La Boucherie, popüler isimler ile farklı programlar sunarak yeni sezona hareketlilik getiriyor. Türkçe canlı müziğin İstanbul’daki en keyifli adreslerinden La Boucherie, Çarşamba akşamları Ayta Sözeri, Perşembeleri Dost Meclisi konsepti ile Özer Atiki müzik severler ile buluşturuyor.


Her gün farklı konsepti ile ilgi çeken La Boucherie’de, Cuma akşamları enerjisiyle hayran bırakan Ödül ile Funk Alaturka programı, Cumartesi akşamları ise büyük beğeni toplayan her şarkıda başka bir karaktere bürünen Meltem Cumbul Bu Zaman Renk, O Zaman Dans programı ile sevenleriyle bir araya geliyor.

La Boucherie farklı konseptli programlarının yanı sıra uluslararası bir deneyime sahip Group Executive şef Berke Kurtbay’ın özenle hazırladığı yeni menüsü ile yemek tutkunlarının vazgeçilmez adreslerinden olmaya aday görülüyor. Menüde yer alan Portakal sos eşliğinde karamelize keçi peynirli pancar salatasıBeyaz şaraplı konfi domates sos ile kahverengi tereyağında sotelenmiş deniz tarağı, klasikleşen La Boucherie steak ve Ev yapımı ragu makarna lezzetleri, görsel bir şölene dönüşerek misafirlerin beğenisine sunuluyor.

La Boom Emirgan’ın şöhretli tabağı La Boucherie; yeni bir konsepte ilham vererek, misafirlerine Fransız usulü gastronomik bir deneyim yaşatıyor. Duvarları süsleyen post-empresyonist resimler, yenilenen menüsü ve popüler isimlerden oluşan ses getiren programları ile keyifli bir atmosfer sunuyor.