Fazıl Say’ın yeni kitabı “Suya Yazılan”

ajandakolik

Dünyaca ünlü piyanist besteci Fazıl Say’ı ikinci kitabı “Suya Yazılan”, ACM bünyesinde Romancı Yayınevi etiketiyle 28 Ağustos’ta raflarda yerini alıyor.

Daha önce “Uçak Notları”, “Metin Altıok Ağıtı Belgesel”, “Yalnızlık Kederi” ve “Akılla Bir Konuşmam Oldu” kitaplarını yazan Türkiye’nin önemli müzik insanlarından, besteci, piyanist Fazıl Say, bu defa “Suya Yazılan” kitabıyla sevenleriyle buluşuyor.

Fazıl Say, kitaplarını imzalamaya başladı bile…

“Suya Yazılan”, Fazıl Say’ın müzikteki birikiminin yanı sıra anılarını, düşüncelerini, hayata dair tecrübelerini, kültür sanat hayatı üzerine fikirlerini, dünya görüşünü ve hayallerini tüm yalınlığı ile paylaştığı yazılardan oluşuyor. Kitapta ayrıca son aylarda tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi ve karantina döneminde, sanatçının süreci nasıl yaşadığını, üretimini, yaşamından kesitleri paylaştığı samimi yazılar da yer alıyor.

28 Ağustos’ta okuyucuyla buluşacak olan “Suya Yazılan”, tüm kitapçılarda ve çevrimiçi platformlarda yer alacak. Sınırlı sayıda imzalı sayıda kitap için ise acmzone.com websitesinde önsiparişte.

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İTEF-İstanbul Uluslararası Edebiyat Festivali başlıyor

24-28 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan İTEF-İstanbul Uluslararası Edebiyat Festivali‘nin bu yılki odak konusu çağdaş İtalyan edebiyatı. Ferzan Özpetek, Mario Mazzanti, Alessia Gazzola, Fioly […]