Evanescence geliyor, coşmaya hazırlanın…

ajandakolik


Size erken bir duyurumuz var. Dikkatler buraya lütfen! Müziğinde rock, metal ve senfonik öğeleri birleştiren Grammy ödüllü Evanescence, ‘Synthesis Live’ turnesi kapsamında 13 Eylül’de Volkswagen Arena’da sahne alacak.

Müzisyen, şarkı yazarı Amy Lee ve gitaristi Ben Moody tarafından 1995 yılında kurulan Evanescence, 2003’te yayımladığı çıkış albümü ‘Fallen’ ile kısa sürede yükselerek listelerin başında yer almayı başardı. Grup, ilk albümde yer alan ‘Bring Me To Life’ parçasıyla 2004 Grammy Ödülleri’nde ‘En İyi Hard Rock Performansı’ ödülünü aldı. 20 yıllık müzik kariyerleri boyunca ‘Bring Me To Life, My Immortal, Going Under, Call Me When You’re Sober’ ve ‘Lithium’ gibi parçalarıyla rock sahnesinin klasikleri arasına giren Evanescence; organik seslerin synth’lerle bir araya geldiği, klasik müzik ve rock öğelerini barındıran dördüncü stüdyo albümleri ‘Synthesis’i altı yıllık bir aranın ardından yayımladı.

Evanescence’in, sound’unda sunduğu yeni yaklaşımların ve eski parçalarının yeni düzenlemelerinin yer aldığı son albümleri “Synthesis’e eşlik etmek için 13 Eylül’de Volkswagen Arena’nın gerçeküstü atmosferinde buluşuyoruz.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Söyleşi-Paola Peretti: "Benim için ağaçlar direnmenin, değişmenin ve evrimleşmenin merkezi"

En sevdiğiniz ve hatta yazmak isteyeceğiniz kitaplardan birinin yazarıyla karşı karşıya gelseniz ne hissedersiniz? ‘Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe’ benim için böyle bir kitap. Ve yazarı Paola Peretti’yle İTEF’te (İstanbul […]