Depeche Mode’un ilk yerli tribute grubu Moodie Petch

ajandakolik


Geçtiğimiz günlerde 40 yılını tamamlayan efsanevi İngiliz elektronik müzik devi Depeche Mode’un ilk yerli tribute grubu Moodie Petch, 22 Ekim’de IF Performance Hall Beşiktaş’ta dinleyicilerle buluşacak. 

Yaklaşık bir buçuk yıldır proje üzerinde çalışan grup, ilk konserlerinde Depeche Mode’un tüm ‘best of’ şarkılarına yer verecek. Seyirciler, Enjoy The Silence’dan, Just Can’t Get Enough’a, Personal Jesus’tan, Walking In My Shoes’a kadar Depeche Mode’un 80’lerden günümüze kadar yolculuğuna tanıklık edecekler.

Moodie Petch, sound konusunda titizlikle hazırlandığı şovunu video ve ışık görselleri ile de süsleyecek, tüm parçaları, efsanevi grup tarafından yapılan konser versiyonları ile icra ederek, dinleyicilere tam bir Depeche Mode konser atmosferi yaşatacak.

Pandemi döneminde yaptıkları canlı performans kayıtları ile hem yurtiçi hem de yurt dışı mecralarda ilgi toplamayı başaran grup, gurur duyulacak ve yurt dışında da ses getirecek bu projenin ilk konserinde, 22 Ekim 2020’de IF Performance Hall Beşiktaş’ta olacak. Saat 21:30’da başlayacak ‘an evening with Depeche Mode music, Performed by  Moodie Petch etkinliğinin biletleri Biletix’te.

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

"Sus Barbatus!"un ikinci cildi yayımlandı

Doğanın tahrip edilmediği, ütopyaların diriliğini koruduğu, emeğin ve adaletin saygınlığını yitirmediği, masumiyetin egemen olduğu zamanların romanı Sus Barbatus!. üçlemesinin ikincisi raflarda yerini aldı.  Faruk […]