Bir mizah ansiklopedisi: Mecburi İstikamet

ajandakolik

Türkiye’nin tek kişilik ilk mizah dergisi Türk Mucizesi’ne imza atan M.K. Perker’den eğlenceli-karanlık, mizahi-edebi, gerçekçi-fantastik, nostaljik-modern, renkli ve siyah-beyaz öyküler buyurdu geldi, hoş geldi. 

Society of Illustrators üyeliğine kabul edilen ilk ve tek Türk çizer olan, çizgi romanın Oscar’ı Eisner Ödülü’ne aday gösterilen, The New Yorker, New York Times, DC Comics gibi prestijli gazete ve dergilerle de çalışan dünyaca ünlü illüstrasyon sanatçısı M.K.Perker’in yeni kitabı Mecburi İstikamet Karakarga Yayınları’ndan çıktı. Mecburi İstikamet, Perker’in daha önce yayımlanmış öykülerinin bir seçkisi olmasının yanı sıra yepyeni öykülerini de barındırıyor.

Mecburi İstikamet, Perker’in Leman, Penguen ve OT gibi mizah dergilerden aşina olduğunuz ve daha önce hiç görmediğiniz çizgileriyle bir mizah ansiklopedisi!

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Fırsat eşitliği için yapay zekâ tabanlı kişiye özgü dijital öğrenme platformu: Metodbox

Geçtiğimiz hafta Türkiye’de eğitime olan katkılarını dijital eğitimde de sürdüren Bahçeşehir Koleji’ndeydik. Yapay zekâ tabanlı kişiye özgü dijital öğrenme platformu ‘Metodbox’ın tanıtımı için bir araya geldik.  Uygulama, tüm öğrenci ve […]